Spēkā no 08.09.2023

Šajā sīkfailu politikā ir izskaidrots, kā tiek izmantoti sīkfaili taukvielas.lv vietnē.

1. Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti uz Jūsu ierīces (datora, viedtālruņa, planšetes) brīdī, kad apmeklējat vietni. To mērķis ir optimizēt vietņu darbību, uzlabot lietotāju pieredzi un sniegt informāciju vietnes īpašniekiem.

2. Kā mēs izmantojam sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus šādiem mērķiem mūsu vietnē:

2.1. Nepieciešamie sīkfaili

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi. Tie nodrošina galveno funkcionalitāti, piemēram, lapu navigāciju, drošību un piekļuvi konkrētām vietnes daļām. Bez šiem sīkfailiem vietne var nedarboties pareizi.

2.2. Veiktspējas un analītikas sīkfaili

Mēs izmantojam Google Analytics, trešās puses analītikas pakalpojumu, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Google Analytics sīkfaili palīdz mums saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu vietni, kuras lapas viņi apmeklē un cik ilgu laiku pavadīja katrā lapā. Šie dati palīdz mums uzlabot vietnes saturu un lietojamību.

2.3. Reklāmas un mārketinga sīkfaili

Mēs varam izmantot sīkfailus, lai piegādātu personalizētas reklāmas un mārketinga ziņojumus mūsu apmeklētājiem. Šie sīkfaili apkopo informāciju par Jūsu pārlūkošanas paradumiem un interesēm, lai sniegtu Jums atbilstoša veida reklāmas.

3. Izmantotie sīkfailu veidi

Mūsu vietnē izmantotie sīkfailu veidi ietver:

  • Sesijas sīkfaili: Tie ir pagaidu sīkfaili, kas tiek dzēsti, kad Jūs aizverat pārlūku. Tie palīdz mums uzturēt sesijas informāciju, kamēr Jūs pārvietojaties pa vietni.
  • Pastāvīgie sīkfaili: Šie sīkfaili paliek uz Jūsu ierīces noteiktu laiku vai līdz Jūs tos dzēšat. Tie palīdz mums atpazīt Jūs, atgriežoties uz mūsu vietni.
  • Pirmās puses sīkfaili: Tie tiek iestatīti mūsu vietnē un tos var lasīt tikai mūsu vietnē.
  • Trešās puses sīkfaili: Tie tiek iestatīti trešās puses pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Google Analytics, lai apkopotu informāciju mūsu vārdā. Mums nav tiešas kontroles pār šiem sīkfailiem.

4. Kā pārvaldīt sīkfailus

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj Jums kontrolēt sīkfailus caur tām. Jūs varat konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai pieņemtu vai noraidītu sīkfailus vai saņemtu paziņojumus, kad tiek iestatīts jauns sīkfails. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu izslēgšana var ietekmēt Jūsu spēju izmantot noteiktas mūsu vietnes funkcijas.

Lai pārvaldītu sīkfailus populārās tīmekļa pārlūkprogrammās, Jūs varat izmantot sekojošos saites:

5. Izmaiņas šajā sīkfailu politikā

Mēs varam periodiski atjaunināt šo sīkfailu politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu praksēs vai citiem darbības, juridiskajiem vai regulatīvajiem iemesliem. Mēs ieteicam periodiski pārskatīt šo politiku, lai uzzinātu par jauninājumiem.